He En
מפעל
ניצבים

אודות

חב' ש.כהן הקימה בשנת 2007 מפעל לייצור ניצבים ומסלולים, מפעל חדיש ומודרני ליצור ושיווק עשרות מוצרים לתחום הבניה והגבס.

המפעל ממוקם בפארק ראם ואליו הובאו מכונות מן החדישות בעולם. המיוצרות בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומהווה את המילה האחרונה בתחום. כיום מועסקים במפעל כ – 50 עובדים ואנשי צוות. המפעל מתמחה ביצור של: מסלולים ניצבים ואומגות לקירות גבס המיוצרים מפלדה מגולוונת באבץ טבילה חמה, ניתן לקבל ניצבים ומסלולים בכל אורך לפי הזמנה עד 15 מ"א ועד עובי דופן 1.5 מ"מ הפרופילים של הפלדה לקירות גבס הינם איכותיים וטובים מבטיחים את חוזק הקיר הנבנה את רמת הגימור והמראה הסופי של אותו קיר. המפעל מייצר פינות טיח לגבס המשמשות להגנה על פינות של קירות מפני שחיקתם ופגיעה פיזית בהם, פינות הטיח יוצרות פינה עם זווית מדויקת. היא עמידה ושומרת על מראה נקי וחלק של פינות הקיר בבית.

מנהל המפעל
שמוליק שגב
שמוליק שגב

שמוליק נולד בשנת 1950 בעיר תל אביב גדל והתחנך בקיבוץ העוגן. בעבר מילא תפקידים בכירים שכללו: תפקידים בחב' עוגנפלסט כמנהל ייצור במפעל וכמנהל מכירות. ממקימי מפעל ניצבים ומסלולים. יועץ טכני לפרויקטים בתחום מחיצות הגבס והבידוד חזונו להקמת המפעל, הפיכתו לגדול ביותר בארץ ולמספר אחד בתחום המכירות בענף זה אכן התגשם וכעת השמיים הם הגבול.

השכלתו –הנדסאי ייצור מכללת רופין. חבר בשלוש וועדות טכניות במכון התקנים בתחום מחיצות הגבס והבידוד נחשב למומחה בתחום.

כל המוצרים שהמפעל מייצר נושאי תעודת טיב של מכון התקנים הישראלי המבטיחים את איכותם וכושר עמידתם לאורך זמן. המפעל נמצא תחת מערכת ניהול איכות 9001 ISO ונושא תן – תקן 1490 ( חלק 4).

מעבר לבדיקות תקופתיות של המוצרים במכון התקנים הישראלי מעסיקה החברה צוות מבקרי איכות ומהנדסים השומרים על בקרת המוצר מרגע תהליך היצור ועד ל אריזתו, ובכך מובטחת איכותו המושלמת של המוצר הסופי היוצא מהמפעל.

יצור פריטים במידות ועובי על פי דרישת לקוח הינו היתרון של המפעל שהטכנולוגיה בו מאפשרת שרות מהיר וזמינות גבוהה גם למידות המיוחדות והיבוא הישיר של חומר הגלם מאפשרת את צמצום פערי המחיר התיווך בשוק .

המפעל משווק :
לוחות גבס ומוצריו הנלווים : שיווק כל סוגי לוחות הגבס (לוח אפור, לוח ירוק עמיד במים, לוח אדום עמיד באש) פינות לגבס,ברגיי גבס, סרט נייר ,סרט דביק ,אבקות ועוד.

תקרות אקוסטיות : מגוון רחב של תקרות ( אקוסטיות גבס מינראליות ומתכת) מעוצבות כולל הקונסטרוקציה ,נוחות גבוהה להרכבה ויעילות בכל הקשור לשימור תרמי וספיגת רעשים.

לוחות סטייל בורד : לוחות המיועדים לחיפוי קירות חוץ ופנים, הלוחות עמידים בכל תנאי מזג האוויר.

לוחות סטייל בורד הינם יבוא בלעדי של חברת ש.כהן. הלוחות מיוצרים מחומרי סיליקט טבעיים בלבד, ידידותיים לסביבה ומיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת בעולם. הלוחות בעלי תקן אש הגבוה ביותר, ועמידים בשריפה דרגה 6.את הלוחות ניתן להזמין במידות מיוחדות ובמבחר של עיצובים : מחורץ, דמוי עץ, דמוי אבן טבעית, דמוי לבנים, דמוי אבן שבורה. לוחות הסטיל בורד מתאימים לבנייה קלה ומומלצים להוספת קומות למבנה קיים, תמ"א 38 .

כלי עבודה חשמליים מבית PIONEER מותג מוכר ובעל מוניטין ידוע ,מגוון רחב של כלי עבודה בעלי כוח, ואיכות, מוצרים שהתכנון שלהם חדשני, מקצועי ואופטימאלי ,שרות לקוחות ותיקונים מהיר עד 72 שעות מקריאה.

יריעות איטום: יריעות איטום ביטומניות לאיטום גגות מסוג סטיילפלסט יריעות אשר מודבקות בחפיפה והלחמה בין הרווחים. המבטיחה איטום גגות מוצלח אשר יחזיק לאורך זמן.קרמיקות לריצוף וחיפוי קירות, ריצוף גרניט פורצלן, חומרי בניין ועוד.

מפעל הניצבים ומסלולים של חב' ש.כהן הינו המקום היחיד בארץ בו ניתן להשיג סל מוצרים כה רחב ,במקום אחד כאשר זמינות המוצרים ללקוחות הינה גבוהה ובפריסה ארצית.